W ramach Tygodnia Bibliotek 2024 zapraszamy najmłodszych wraz z rodzicami na spotkanie z Panem Poetą!

10 maja o godzinie 17:30 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży Nr 26 przy ul. Romaszewskiego 19

Pan Poeta wierzy, że dzieci zasługują na dobrą zabawę. Dlatego jego spotkania to nie tylko czytanie bajek, lecz także ciekawe warsztaty.

Każdy bohater książek autora jako pacynka opowiada dzieciom swoją bajkę, rozmawia z nimi, zmieniając głos, i wprowadza do tematycznych zajęć. Pan Poeta do bajek przygotował ponad 260 rekwizytów do bardzo atrakcyjnych dla dzieci zabaw edukacyjnych, które prowadzi w wesoły sposób.

👉 Kim jest Pan Poeta?
Pan Michał, czyli Pan Poeta, prywatnie jest tatą dwójki dzieci i autorem książeczek dla dzieci, jego "Ptasia Seria" ma już sześć części i znalazła się na Złotej Liście Fundacji ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” w 2021 roku. W swoich książkach porusza takie tematy jak: samoakceptacja, egoizm, zdenerwowanie, wstyd, smutek, przyjaźń, niezrozumienie otoczenia czy niepewność i niezdecydowanie. Rozmawia o nich podczas spotkań z dziećmi.

🔴 ZAPISY:
📞 22 639 88 51
📍 Lokalizacja:
Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 26 (parter)
ul. Romaszewskiego 19, Warszawa
🦻 Podczas wydarzenia istnieje możliwość skorzystania z pętli indukcyjnej przez osoby niedosłyszące.
🦽 Placówka jest dostępna architektonicznie dla osób na wózkach lub z wózkami
Wydarzenie sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Bielany