Drogie Czytelniczki i Drodzy Czytelnicy, dłużej nie damy rady trzymać tego w tajemnicy... otwieramy nową filię naszej biblioteki!

Nowa biblioteka powstanie w północnej części dzielnicy, a dokładniej w Galerii Młociny, czyli dokładnie tam, gdzie (jeszcze!) nas nie ma. Nowa placówka będzie odpowiedzią na potrzeby młodzieży, będzie dedykowana właśnie tej grupie wiekowej. Z czasem uchylimy rąbka tajemnicy i powiemy coś więcej, ale na ten moment bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Pomóżcie nam wymyślić nazwę dla nowej biblioteki!

Nazwa powinna być oryginalna i nawiązywać do charakteru działalności biblioteki lub miejsca. Konkurs jest skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych. Na zwycięzcę czeka cenna nagroda rzeczowa! Czas trwania konkursu: 1-14.07.2023 r.

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 - Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych (obowiązek informacyjny)
Załącznik nr 2 - Formularz zgłoszeniowy do konkursu na nazwę nowej filii bibliotecznej (osoby niepełnoletnie do 13 r.ż.)
Załącznik nr 3 - Formularz zgłoszeniowy do konkursu na nazwę nowej filii bibliotecznej (osoby powyżej 13 r.ż. i osoby pełnoletnie)
Załącznik nr 3a - Zgoda rodzica/opiekuna prawnego na udział dziecka/podopiecznego powyżej 13 r.ż. w konkursie na nazwę nowej filii bibliotecznej