FILIA PRZY UL. SZEGEDYŃSKIEJ 13A

Mediateka Start-Meta, ul. Szegedyńska 13a

zaprasza:

• 5 czerwca o godz. 17:00 - Przedstawienie teatralne dla dzieci w wykonaniu Teatru TAK pt. „Nadchodzi PIPI” / wstęp wolny

Scenariusz inspirowany tekstem Astrid Lindgren „Pippi wchodzi na pokład”. O, nadchodzę i to jak! Uroczyście melduję, iż nie kto inny, tylko ja - Pipilotta Wiktualia Firanella Złotomonetta Pończoszanka, sprytna, rezolutna dziewczynka mieszkam sama w willi Śmiesznotce i czekam na powrót taty - Efraima Pończochy, prawdopodobnie króla murzyńskiego. Podczas jego nieobecności bawię się w berka z policjantem ucząc go przy tym angielskich nazw dzikich zwierząt, wraz z przyjacielem Tommym zbieramy przeróżne skarborzeczy. Następnie przenoszę się do amerykańskiej szkoły, gdzie tańczę cha-chę, a nie mogąc się doczekać na swoje urodziny postanawiam skrócić tydzień wywołując Szamana z egzotycznego Laosu. Co wyniknie z tych czarów...? Przekonacie się sami.

• 12 czerwca o godz. 17:45 - kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży. Tym razem omawiana będzie książka "Ragnarok 1940" autorstwa Marcina Mortka / wstęp wolny
  • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć na zapisy.

(Akademia Małego Odkrywcy,Mistrzowie Kodowania, LogiKit, MultiArt, MultiMusic, Kurs komputerowy – Internet 50+, Zabawy z językiem angielskim, K-First, Zajęcia taneczne, Zajęcia ruchowe dla seniorów).

W sprawach dotyczących wydarzeń prosimy o bezpośredni kontakt z Filią  22 291 44 71