FILIE PRZY UL. PERZYŃSKIEGO 3

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 43, ul. Perzyńskiego 3

zaprasza:

- w każdą środę i czwartek o godzinie 10:00 na "Kino Młodego Widza" / zapisy

Kino Młodego Widza to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 3 roku życia jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu.  Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Zapraszamy grupy zorganizowane z przedszkoli oraz szkół podstawowych.

- w każdy wtorek o godzinie 11:00 zajęcia "Biblioteka na Ciebie czeka" / wstęp wolny

"Biblioteka na Ciebie czeka" to zajęcia edukacyjno-plastyczne z elementami ruchowymi, skierowane do młodszych dzieci (od 2 do 3 lat). Spotkania te mają charakter przygotowania do przedszkola, uczą umiejętności pracy i zabawy w grupie, integrują, rozwijają zdolności manualne.

- 6 czerwca o godz. 17:30 (środa) na przedstawienie teatralne „Guliwer” w wykonaniu teatru Wariacja / wstęp wolny

"Guliwer" to bajka o niezwykłym lekarzu okrętowym, który od dziecka marzył o morskich przygodach. Zaciągnął się na piękny okręt „Antylopa” i wyruszył ku przygodom. Podczas swojej pierwszej morskich podróży spotkał malutkich ludzi żyjących w krainie Liliputów.

- 14 czerwca o godz. 17.30 (czwartek) „Moje wakacje”, zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat / wstęp wolny

- 21 czerwca o godz. 17.30 (czwartek) „Muzyka dla Smyka”, zajęcia muzyczno-ruchowe dla dzieci w wieku 4+ / wstęp wolny

W sprawach dotyczących wydarzeń prosimy o bezpośredni kontakt z Filiami  22 835 18 43