FILIE PRZY UL. PERZYŃSKIEGO 3

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 43, ul. Perzyńskiego 3

zaprasza:

-  23 maja o godz. 17:30 (środa) na przedstawienie teatralne "Na końcu świata ... przygody Misia i Kacpra pirata" w wykonaniu teatru Maska / zapisy

Kacper jest małym piratem. Pływa swoim statkiem wraz z rodzicami i ukochanym pluszowym misiem, którego tata wyłowił mu z morza. Chłopiec nie miał wcześniej żadnej zabawki i od razu pokochał pluszaka. Pewnego dnia na morzu zrywa się wielki sztorm. Mały pirat wraz ze swoją zabawką lądują na bezludnej wyspie. Na domiar złego chłopiec źle się czuje… Kiedy Kacper zaczyna chorować okazuje się, że miś nie jest zwykłą przytulanką. Ku zdziwieniu chłopca pluszak ożywa i postanawia udać się w głąb wyspy, aby znaleźć pomoc dla najlepszego przyjaciela. Miś wkrótce udowodni, że dla przyjaźni jest w stanie poświęcić bardzo wiele.

- w każdą środę i czwartek o godzinie 10:00 na "Kino Młodego Widza" / zapisy

Kino Młodego Widza to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 3 roku życia jako alternatywna forma spędzania wolnego czasu.  Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Zapraszamy grupy zorganizowane z przedszkoli oraz szkół podstawowych.

- w każdy wtorek o godzinie 11:00 zajęcia "Biblioteka na Ciebie czeka" / wstęp wolny

"Biblioteka na Ciebie czeka" to zajęcia edukacyjno-plastyczne z elementami ruchowymi, skierowane do młodszych dzieci (od 2 do 3 lat). Spotkania te mają charakter przygotowania do przedszkola, uczą umiejętności pracy i zabawy w grupie, integrują, rozwijają zdolności manualne.

W sprawach dotyczących wydarzeń prosimy o bezpośredni kontakt z Filiami  22 835 18 43