Burmistrz Grzegorz Pietruczuk wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Bielany oraz Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica zapraszają na Noc Bibliotek 2023 pod hasłem "Absurd nie czytać". Wydarzenie odbędzie się 7 października (sobota) w godz. 14:00-19:00 w siedzibie Biblioteki Bielany przy ul. Romaszewskiego 19.

W programie:
▶ 14:00 - 19:00 - warsztaty plastyczne / malowanie buziek / kiermasz książek // Hol główny (parter i piętro I)
▶ 15:00 - 19:00 - Bielańska Fototeka: quiz wiedzy o Bielanach, skanowanie zdjęć // Hol główny (parter)
▶ 14:00 - 15:00 - Spotkanie autorskie* z Grzegorzem Kasdepke dla dzieci i rodziców // Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 26
▶ 17:00 - 18:00 - "Przygody lisa i gąski Dorotki" - przedstawienie teatralne // Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 26
*podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek autora i zdobycie autografu

✅ Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny.

Partnerzy: Urząd Dzielnicy Bielany, Księgarnia Baczyńskiego, TaniaKsiazka.pl, Noc Bibliotek, Bielańska Fototeka

📍 Lokalizacja:
Siedziba Biblioteki Bielany
ul. Romaszewskiego 19

🦻 Podczas wydarzenia istnieje możliwość skorzystania z pętli indukcyjnej przez osoby niedosłyszące.
🦽 Placówka jest dostępna architektonicznie dla osób na wózkach lub z wózkami.