Szanowni Czytelnicy!!

Zapraszamy do nas online.

Biblioteka na Bielanach przygotowała dla Was #zostającychwdomu ciekawą ofertę.

Dysponujemy w kwietniu 100 kodami do serwisu Legimi (Zapraszamy po nowe kody od 1 maja) oraz 400 kodami dostępu do serwisu Ibuk Libra

Aby otrzymać kod przez internet - wystarczy napisać maila z prośbą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Bibliotekarze i współpracownicy przygotowali dla Was szereg audycji w ramach Biblioteka Bielany Online.

Poniedziałki

- Kino B- kontynuacja cyklu spotkań z krytykiem filmowym – Łukaszem Maciejewskim. W swoim programie będzie polecał  filmy do obejrzenia w telewizji w nadchodzącym tygodniu.

- Przegląd literacki -  recenzje książek polecanych przez pracowników Biblioteki.

Wtorki

- Internet w Internecie – kurs dla seniorów plus inne ciekawostki.

- W co gramy na Bielanach – pracownicy Mediateki polecają gry planszowe.

Środy

- Czytane Środy – kontynuacja cyklu dla dzieci prowadzonego w Bibliotece na Reymonta. Czytanie książki połączone z jakąś aktywnością.

Czwartki

- Plastyczne czwartki – cykl zajęć plastycznych.

Piątki

- Biblioteka gotuje – gotowanie inspirowane wybraną książką.

- Teatrzyk Kamishibai – teatr obrazkowy. Opowiadanie z wykorzystaniem plansz z obrazkami.