Co w brzuchu piszczy, czyli...Ratunku Dzidziuś! - teatrzyk

11 października do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 43 (ul. Perzyńskiego 3 ) przybyli artyści ze znanego i lubianego Teatru Kuffer. Obejrzeliśmy przedstawienie “Co w brzuchu piszczy, czyli...Ratunku Dzidziuś!”.

W niezwykle wesoły i barwny sposób opowiedziana jest historia chłopczyka, któremu urodził się braciszek. Rodzice są tak zajęci młodszym synkiem, że nie zauważają jak samotny i opuszczony czuje się starszy, ponieważ najważniejszy jest dzidziuś. Chłopiec ucieka więc z domu. Spotyka kocura, myszkę i kominiarza, a w końcu powraca do rodziców i braciszka ku ich wielkiej radości. Zabawna forma przedstawienia niesie ze sobą ważny problem pojawienia się w domu młodszego rodzeństwa. Spektakl daje dużo zabawy dzieciom i sporo do myślenia rodzicom.

bd43 2

bd43 1