Aktorki na Bielanach

25 września w sali kinowej w ramach cyklu "Aktorki na Bielanach" realizowanego jako projekt KINO B finansowanego z Budżetu Partycypacyjnego odbyło sie spotkanie z aktorką - Jolantą Fraszyńską. Rozmowę poprzedziła projekcja filmu "Skazany na bluesa". Spotkanie poprowadził krytyk filmowy i teatralny - Łukasz Maciejewski.

KINO B - to projekt, który jest realizowany z myślą o edukacji filmowej widzów. Ambitne, niekomercyjne kino, spotkania z gośćmi (krytykami filmowymi, filmoznawcami, reżyserami, aktorami, scenarzystami), upowszechnianie kultury filmowej, a w szczególności rozpowszechnianie filmów o wysokich walorach artystycznych. KINO B to szereg działań edukacyjnych, adresowanych do młodej widowni oraz umożliwianie dostępu do światowego, ambitnego kina osobom starszym i niepełnosprawnym.

Zachęcamy do zaglądania na naszą stronę internetową i facebooka. Tam znajdują się najświeższe wiadomości           o planowanych wydarzeniach.

frasz1

frasz 2.2