Kino za Rogiem w Bibliotece Bielany zaprasza na spotkanie z Rafałem Zawieruchą, które poprowadzi Łukasz Maciejewski. Po spotkaniu pokaz filmu "Opiekun". Wydarzenie odbędzie się w środę, 11 października, o godzinie 17:00 przy ul. Romaszewskiego 19.

Rafał Zawierucha to znany polski aktor, który urodził się 12 października 1986 roku. Jest aktorem teatralnym, radiowym i filmowym.
Pracuje też jako prezenter radiowy i telewizyjny. Aktywny zawodowo od 2009 roku. Urodził się w Krakowie, ma starszego brata Grzegorza, zwycięzcę programu MasterChef Polska. Młodość spędził w Kielcach. W 2012 roku skończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie. Występował na scenach teatrów warszawskich. W filmie Tarantino „Pewnego razu w Hollywood” zagrał Romana Polańskiego.
Prowadzi programy „Europa filmowa” i „Polska Filmowa” w TVN Fabuła. Jest jasny, uśmiechnięty, budzi sympatię od pierwszego wejrzenia. Pojawił się w „Banksterach”, „Mistrzu”, „Gierku”. To tylko przykładowe z jego ról. Grał w znanych serialach takich, jak „Klan”, „Ratownicy”, „Na krawędzi”, „Prawo Agaty”, „Trzecia połowa”.
W 2012 roku otrzymał nominację do Złotej Kaczki za rolę w filmie „Księstwo” w reżyserii Andrzeja Barańskiego.

"Opiekun" - opis filmu
Borykający się z kryzysem małżeńskim dziennikarz dostaje polecenie, by zająć się współczesnymi historiami ludzi, w których życie w cudowny sposób wkroczył św. Józef.

🔴 ZAPISY:
tel. 693 705 884 (od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-16:00)

Wydarzenie sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy Bielany.