ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ - nie tylko dla bibliotekarzy! | 17 maja 2015 r.

Biblioteka Główna im. Jędrzeja Śniadeckiego Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Odjazdowy Bibliotekarz” w dniu 17 maja 2015 r.

Przedsięwzięcie będzie elementem Imprezy Marszowej organizowanej w ramach obchodów 80. rocznicy śmierci Marszałka Józefa Piłsudskiego - inicjatora założenia Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trasa przejazdu rowerzystów z „Odjazdowego Bibliotekarza” (podobnie jak przemarszu uczestników) przebiegać będzie następująco:

AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34 (miejsce rozpoczęcia Imprezy Marszowej) - Podleśna – Gwiaździsta - Krasińskiego - Wybrzeże Gdańskie – Krajewskiego – Jeziorańskiego – Zakroczymska - Freta – Podwale – Pl. Zamkowy - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat – Pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Belwederska - pomnik Józefa Piłsudskiego przy wejściu do Pałacu Belweder (zakończenie Imprezy).

Gorąco zapraszamy do świętowania tak ważnej dla AWF rocznicy. Do aktywnego przyłączenia się do akcji szczególnie serdecznie zapraszamy bibliotekarzy–rowerzystów, członków zrzeszonych w Warszawskim Towarzystwie Cyklistów oraz wszystkich zainteresowanych aktywnym spędzeniem czasu. Na uczestników „Odjazdowego Bibliotekarza” będą czekały interesujące nagrody książkowe.

Osoby prywatne i instytucje zainteresowane wzięciem udziału prosimy o przysłanie zgłoszenia z podaną liczbą osób do dnia 24 kwietnia b.r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje w sprawie „Odjazdowego Bibliotekarza” można uzyskać drogą mailową lub telefonicznie.

W załącznikach:
1. Oficjalny komunikat