Konkurs "Czytelnik Roku" - ruszyła kolejna edycja!

2018 CzytelnikRoku

Ruszyła kolejna edycja konkursu "Czytelnik Roku"...

1. Organizatorem Konkursu jest Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy

2. Celem Konkursu jest promowanie czytelnictwa oraz rozbudzenie zainteresowań czytelniczych jako źródła zdobywania wiedzy i inspiracji, a także promocja Biblioteki i jej działań.

3. Czas trwania konkursu – od 16.02.2018 do 31.12.2018.

4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w pierwszym kwartale 2019 roku.

5. Uczestnikiem Konkursu może być każdy posiadacz karty bibliotecznej Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy.

6. Konkurs prowadzony będzie w następujących kategoriach wiekowych:

I. do lat 10
II. 11-17 lat
III. 18+

Zwycięzca zostanie wyłoniony z każdej grupy wiekowej.

7. Punkty przyznawane będą za:
- ilość wypożyczonych książek (w tym audiobooków) - każda pozycja 2 pkt.
- napisanie pracy pisemnej (recenzja, opinia, opowiadanie itp.) do przeczytanej książki (od 1 000 do 1 500 znaków) – od 0-3 pkt.
- ilustracja do przeczytanej książki w dowolnej technice, również w technikach elektronicznych w formacie .jpg lub w dowolnej technice plastycznej. Praca powinna zawierać imię i nazwisko autora oraz tytuł książki do której została wykonana. – od 0-3 pkt
- udział w Dyskusyjnym Klubie Książki (dla dorosłych: Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 103 (al. Reymonta 6) oraz Mediateka Start-Meta (Szegedyńska 13a), dla młodzieży: Mediateka Start-Meta – 2 pkt.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszym konkursie. Deklaracje można podpisać w każdej z naszych placówek bądź wydrukować, wypełnić w domu i przynieść do naszych bibliotek.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TU.

Deklaracja przystąpienia do konkursu - POBIERZ